مدل در‌آمدی C

مدل در‌آمدی C

این مدل مخصوص نمایندگانی است که وب سایت اینترنتی و یا حتی دامنه اختصاصی ندارند.در این حالت نمایندگان محترم می توانند از ساب دامین‌های parsyar.com برای فروشگاه خود استفاده نمایند. برای راه اندازی فروشگاه‌تان به این روش مراحل زیر را انجام دهید:

۱. ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

۲. پس از تکمیل و ارسال فرم٬ ایمیلی حاوی لینک تایید عضویت دریافت خواهید نمود.در این مرحله کافیست وارد ایمیل خود شده و لینک دریافتی را کلیک کنید.در صورتی که ایمیل تایید را دریافت نکردید اینجا کلیک کنید.

۳. وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و از طریق منو سمت چپ روی منو "دامین ها" کلیک نمایید تا زیر منو های آن نمایش داده شود.حال روی منو" ساب دامین جدید " کلیک نمایید.
فرم نمایش داده شده را پر نمایید.در قسمت "ساب‌دامین "نام ساب‌دامین  خود را بدون http:// و www وارد کنید. قسمت parsyar.com. ساب دامین لزوما باید در آدرس وجود داشته باشد.آدرس شما پس از ویرایش می تواند آدرسی مشابه charge.parsyar.com باشد.
در پایان دکمه ثبت را کلیک نمایید.
در صورتی که پیام سبز رنگ دامین جدید با موفقیت اضافه شد. را دریافت نمودید بدان معناست که شما این مرحله را به پایان رساندید. حال برای مشاهده ظاهر فروشگاه خود نام ساب دامنه انتخابی را در صفحه جدید وارد نمایید و یا روی لینک نمایش داده شده کلیک نمایید.
توجه: ساب دامین‌ها منحصر به فرد هستند پس ساب دامین مورد انتخاب شما نباید قبلا توسط اعضا دیگر ثبت شده باشد.در این صورت ساب دامنه مورد نظر شما قابل ثبت نیست و باید ساب دامنه های دیگری را امتحان نمایید.
در قسمت نام سایت بهتر است از کلمات مرتبط با فروش شارژ استفاده شود.

به ازای هر فروش، گزارش های فروش و مبلغ پورسانت شما به صورت آنی در پنل نمایندگی شما قابل مشاهده خواهد بود.

 نمونه راه اندازی شده: hamed.parsyar.com