مدل در‌آمدی A

مدل در‌آمدی A

در این مدل٬ شما می بایست قبلا یک دامنه اینترنتی را ثبت کرده باشید، اگر دامنه ثبت شده دارید مراحل زیر را دنبال کنید و اگر در حال حاضر دامنه‌ای ندارید و تمایل دارید که فروشگاه خود را بر روی یک دامنه مستقل قرار دهید مرحله ۵ را مطالعه نمایید. همچنین شما می‌توانید فروشگاه خود را بر روی یک ساب‌دامین از دامنه‌ای که قبلا آن را ثبت کرده‌اید راه اندازی نمایید. برای راه اندازی فروشگاه‌تان به این روش مراحل زیر را انجام دهید:

۱. ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.

۲. پس از تکمیل و ارسال فرم٬ ایمیلی حاوی لینک تایید عضویت دریافت خواهید نمود.در این مرحله کافیست وارد ایمیل خود شده و لینک دریافتی را کلیک کنید.در صورتی که ایمیل تایید را دریافت نکردید اینجا کلیک کنید.

۳. DNS های دامنه خود را روی DNS های پارس‌یار به صورت زیرتنظیم کنید.توجه کنید کلیه حروف به صورت کوچک تایپ شود.

NS1 : ns1.parsyar.net
NS2 : ns2.parsyar.net

در صورتی که می‌خواهید فروشگاه را بر روی ساب دامین خود راه‌اندازی کنید٬ باید در dns zone هاست خود یک رکورد A برای ساب دامین مورد نظر که به آی‌پی 46.165.219.148  پوینت می‌شود تعریف کنید. در صورتی که برای ساخت رکورد A مشکلی دارید ابتدا به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید و در صورتی که مشکل شما برطرف نشد. از قسمت پشتیبانی با همکاران ما تماس بگیرید.
توجه داشته باشید٬ روند تغییر dnsها مخصوصا برای دامین‌های ir ممکن است تا ۲۴ ساعت به طول انجامد.

۴. وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و از طریق منو سمت چپ روی منو "دامین ها" کلیک نمایید تا زیر منو های آن نمایش داده شود.حال روی منو" آدرس جدید " کلیک نمایید.
فرم نمایش داده شده را پر نمایید.در قسمت "دامین "نام دامین یا ساب ‌دامین خود را بدون http:// و www وارد کنید.
در پایان دکمه ثبت را کلیک نمایید.
در صورتی که DNS های دامنه شما تنظیم نشده باشد پیام خطا دریافت خواهید نمود٬ در صورتی که بیشتر از ۲۴ ساعت از تغییر dns دامبن شما می‌گذرد بهتر است در ابتدا کش سایت opendns.com را رفرش نمایید (برای اطلاعات بیشتر به قسمت سئوالات متداول مراجعه نمایید) و در صورتی که باز هم مشکلی بود ازطریق قسمت پشتیبانی با همکاران فنی ما تماس بگیرید.
در صورتی که پیام سبز رنگ دامین جدید با موفقیت اضافه شد. را دریافت نمودید بدان معناست که شما این مرحله را به پایان رساندید.
حال برای مشاهده ظاهر فروشگاه خود نام دامنه یا ساب دامنه انتخابی را در صفحه جدید وارد نمایید و یا روی لینک نمایش داده شده کلیک نمایید.

۵. اگر دامنه اینترنتی ثبت شده ندارید جای نگرانی نیست ، شما همچنان می توانید از این مدل بهره مند شوید ، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا برای شما دامنه اختصاصی ثبت نمایند. ثبت دامنه از خدمات غیر رایگان پارس یار می باشد و هزینه آن طبق تعرفه‌های بین المللی دریافت خواهد شد به طور مثال هزینه خرید یک دامنه با پسوند ir معادل ۵۵.۰۰۰ ریال و خرید یک دامنه با پسوند com معادل ۴۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.) و یا می‌توانید از مدل رایگان C استفاده نمایید.

به ازای هر فروش، گزارش های فروش و مبلغ پورسانت شما به صورت آنی در پنل نمایندگی شما قابل مشاهده خواهد بود.

نمونه راه اندازی شده:  cellpay.ir