قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه خدمات این وب سایت برای کاربران عضو شبکه فروش پارس یار شامل اختصاص صفحه فروشگاه روی سرور پارس یار و تامین شارژ قابل فروش روی آن ،رایگان است و فروش یا اخذ هزینه توسط هر شخص یا توزیع کننده خلاف مقررات است و حساب کاربری شخص خاطی مسدود خواهد شد.(این بند شامل هزینه خرید دامنه نیست ، هزینه ثبت دامنه ها یا سرویس های دیگر طبق توافق و تعرفه های مرسوم اخذ خواهد شد.)

مدل و زمان تسویه

حداقل مبلغ قابل برداشت برای هر کاربر 50000 ریال و حداکثر 10000000 ریال است.(کف برداشت بر اساس تخفیف نماینده مشخص می گردد.)

برداشت مبلغ از سپرده فقط از طریق خرید شارژ امکان پذیر است و فقط موجودی درآمد امکان برداشت و انتقال به حساب بانکی را داراست.

حساب کاربری شما بلافاصله پس از ثبت نام قابل استفاده خواهد بود اما حساب های تایید نشده و یا دارای هویت جعلی غیر قابل برداشت خواهند بود.

حساب بانکی شما از طریق شماره کارت ،شماره حساب و شماره شبا اعتبار سنجی خواهد شد و در صورتی که نام و نام خانوادگی مالک حساب بانکی با نام و نام خانوادگی یا سایر اطلاعات وارد شده توسط شما در پرتال پارس یار مغایرت داشته باشد ، تا زمان حل مشکل پورسانت های شما قابل برداشت نخواهد بود.

 زمان واریز وجه به حساب شما حداقل 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت پس از ایجاد درخواست برداشت وجه شما در سیستم خواهد بود.

در صورت خرید به صورت وب سرویس ، مبالغ واریزی جهت شارژ حساب شما نزد پارس یار فقط در شرایط خاص قابل بازگشت به حساب شما خواهد بود و برای هر درخواست خارج از سیکل های مرسوم ، کارمزد مربوطه از رقم برداشت شده کسر خواهد شد.

نحوه فعال سازی حساب و دریافت مدارک

فعالسازی حساب شما شامل تایید نام و نام خانوادگی،شماره تلفن همراه و شماره حساب معرفی شده توسط شماست.در ابتدا برای شروع از شما مدارک هویتی دریافت نمی شود ولی در صورت نیاز مدیران سایت و یا مراجع ذیصلاح اصل مدارک شناسایی طبق اظهارات اولیه می بایست قابل اراءه باشد.

درصورتی که NS های سرور پارس یار به هر دلیلی توسط پارس یار تغییر کند موارد از طریق ایمیل به کلیه کاربران اطلاع داده خواهد شد تا نسبت به تغییر NS های دامنه های خود اقدام نمایند.پارس یار در مورد عدم تغییر به موقع NS ها هیج مسولیتی در این مورد نخواهد داشت.

طبق قوانین توزیع کنندگان شارژ اپراتور ها ، چاپ پین کد ها برای شرکت هایی که مجوز چاپ ندارند خلاف مقررات است ودر صورت مشاهده یا گزارش از اپراتور ها حساب کاربری شخص خاطی به صلاحدید پارس یار و یا دستور مراجع مربوطه قطع خواهد شد.

 

محتویات این صفحه ممکن است در زمان های مختلف بر اساس صلاحدید پارس یار ویرایش گردد لذا مسولیت مظالعه این صفحه در هربار مراجعه به عهده کاربران است و عدم اطلاع از بند های آن هیج مسولیتی برای پارس یار ایجاد نخواهد کرد.

وب سایت پارس یار یک کسب و کار مجازی است و قادر به پذیرش مراجعات حضوری نیست. 

در صورتی که عمدا یا سهوا اطلاعات حساب یا رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید مسئولیت آن به عهده شماست و هیچ مسئولیتی متوجه پارس یار نخواهد بود.

انتشار هر نوع عکس،متن یا ... خارج از حوزه فروش شارژ و فعالیت پارس یار روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

انتشار هرگونه تبلیغات و ... روی درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.

درج هر گونه جایزه و عدم عملکرد به آن خارج از مسئولیت پارس یار بوده و در صورت پیگیری قضایی مشخصات فرد در اختیار مراجع رسمی قرار خواهد گرفت.

فروش هر گونه کالا به جز محصولات ارائه شده توسط پارس یار در کلیه درگاه ها ممنوع است و در صورت مشاهده درگاه مربوطه حذف خواهد شد.