روش‌های کسب درآمد

روش‌های کسب درآمد

اگر علاقه مند هستید کسب و کاری پویا را شروع کنید یکی از مدل های زیر را انتخاب کنید:


A- دامنه اینترنتی دارم و می خواهم به طور رایگان وب سایت فروشگاه شارژ (همراه اول ، ایرانسل،رایتل،تالیا) با امکان پرداخت قبض روی آن راه اندازی شود. اطلاعات بیشتر
B- دامنه اینترنتی دارم ، وب سایت فروشگاهی روی آن راه اندازی…

لینک معرفی عضو

به اطلاع نمایندگان محترم فروش می رساند روش عضو گیری از طریق لینک به روش های درآمد افزوده شد. با استفاده از این روش شما در ازای معرفی هر عضو از پارس یار پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

مدل در‌آمدی A

در این مدل٬ شما می بایست قبلا یک دامنه اینترنتی را ثبت کرده باشید، اگر دامنه ثبت شده دارید مراحل زیر را دنبال کنید و اگر در حال حاضر دامنه‌ای ندارید و تمایل دارید که فروشگاه خود را بر روی یک دامنه مستقل قرار دهید مرحله ۵ را مطالعه نمایید. همچنین شما می‌توانید فروشگاه خود را بر روی یک ساب‌دامین از دامنه‌ای که قبلا آن را ثبت کرده‌اید راه اندازی…

مدل در‌آمدی B

در این مدل شما می‌توانید برای فروش شارژ از وب سرویس پارس‌یار استفاده نمایید. کلیه کارت شارژهای اپراتورهای مختلف (همراه اول، ایرانسل،رایتل و تالیا) و شارژ مستقیم همراه اول و ایرانسل از طریق این وب سرویس قابل ارائه است. برای استفاده از این روش مراحل زیر را انجام دهید:

مدل در‌آمدی C

این مدل مخصوص نمایندگانی است که وب سایت اینترنتی و یا حتی دامنه اختصاصی ندارند.در این حالت نمایندگان محترم می توانند از ساب دامین‌های parsyar.com برای فروشگاه خود استفاده نمایند. برای راه اندازی فروشگاه‌تان به این روش مراحل زیر را انجام دهید: