اخبار

فعال شدن سرویس پرداخت قبض

به اطلاع کلیه نمایندگان محترم می رساند سرویس پرداخت قبض روی کلیه 3456 عدد درگاه نمایندگی فعال شده است و از این پس شما می توانید به مشتریان خود سرویس پرداخت قبض ارایه نمایید و کسب در آمد کنید.

 

افزودن امکان جدید خرید شارژ بدون کارت بانکی

نمایندگان فروش بزرگ همیشه با یک شبکه خریدار بزرگ طرف هستند، که پشتیبانی از این شبکه نقش سرعت عمل را بسیار پر رنگ میکند.حتما تا به حال مراحل خسته کننده خرید شارژ تلفن همراه و یا کالا را از اینترنت تجربه کرده اید.گاها پس از پیمودن مراحل زیاد در مرحله پرداخت به دلایل مختلف خرید شما به صورت ناموفق انجام می شود.اگر میخواهید با امکان جدیدی که ما در پارس…

خرید شارژ با کد USSD

به اطلاع کلیه نمایندگان گرامی می رساند کد کوتاه #1000*770*  جهت فروش شارژ کلیه اپراتورهای همراه اول ایرانسل رایتل و تالیا راه اندازی شد.شما از این پس می توانید با شماره گیری این کد روی سیم کارت های همراه اول و ایرانسل اقدام به خرید شارژ موبایل نمایید.

ماژول فروش شارژ جوملا

در بسیاری از نرم افزار های مدیریت محتوا متن بازهمچون جوملا و وردپرس، اضافه کردن یک ماژول یا صفحه برای فروش شارژ نیاز به تخصص ویژه ای دارد.پارس یار برای سهولت در نصب این ماژول امکانی را فراهم کرده است که شما تنها کافیست کد های صفحه فروش شارژ را copy/past نمایید.

شارژ مستقیم رایتل راه اندازی شد

به اطلاع نمایندگان محترم می رساند پیرو اعلان قبلی مبنی بر اضافه شدن محضول جدید ، امروز شارژ مستقیم رایتل روی کلیه درگاه ها فعال شد.لازم به ذکر است کمیسیون این نوع شارژ نیز همانند دیگر شارژها بر اساس پلن نمایندگی شما لحاظ خواهد شد. 1 دی 94