لینک معرفی عضو

لینک معرفی عضو

به اطلاع نمایندگان محترم فروش می رساند روش عضو گیری از طریق لینک به روش های درآمد افزوده شد. با استفاده از این روش شما در ازای معرفی هر عضو از پارس یار پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

شما میتوانید با ارسال لینک معرفی که از طریق منو "معرفی شده ها" مخصوص شما تولید شده است اقدام به عضو گیری نمایید. فرد معرفی شده باید کلیه مراحل عضویت را طی نماید و از طریق معرفی حساب بانکی در سیستم احراز هویت شود. به طور مثال می توانید لینک معرفی را از طریق پیامک،ایمیل،انواع نرم افزارهای چت مثل تلگرام،وایبر و ... برای دوستان خود ارسال فرمایید یا در وبلاگ یا وب سایت خود منتشر نمایید.

برای معرفی هر عضو دو نوع پورسانت دریافت می نمایید.

1.پورسانت آنی پس از عضویت فرد معرفی شده به مبلغ 500 ریال فقط یکبار به ازای هر عضو که به کیف پول درآمد شما واریز می گردد و گزارشات آن از طریق منو "معرفی شده ها" قابل مشاهده است.

2.پورسانت معلق به مبلغ 5000 ریال به ازای هر عضو معرفی شده که کیف پول درآمد وی حداقل 50000 ریال موجودی کسب نماید.پایان هر روز این نوع پورسانت محاسبه و به حساب کیف پول درآمد شما واریز می گردد.

توجه:

- عضو های معرفی شده با شماره موبایل یا ایمیل تکراری در سیستم پذیرفته نخواهند شد.

- این مدل هیچگونه همپوشانی یا مشابهتی با مدل عضو گیری از طریق کد ussd پارس یار ندارد.

- لینک نمایش داده شده برای معرفی را ویرایش نفرمایید.در صورت ویرایش شخص معرفی شده قابل شناسایی نخواهد بود بنابراین پورسانت آن برای شما محاسبه نخواهد شد.

- در صورت نیاز می توانید برای کوتاه کردن آدرس از سرویس های مربوطه در گوگل یا ... استفاده فرمایید.مثال : https://goo.gl

- هرگونه سو استفاده از این روش منجر به حذف اکانت کاربری شما در سایت می گردد.

با آرزوی موفقیت 21 آبان 94