چگونه یک فرم به فروشگاه شارژ خودم اضافه کنم؟

چگونه یک فرم به فروشگاه شارژ خودم اضافه کنم؟

برای ثبت نام و یا ارسال اطلاعات به وب سایت های مختلف شما باید فرمی را در آن وب سایت تکمیل فرمایید.شما در پارس یار یک وب سایت دارید و می توانید به روشی که در ادامه ارائه خواهد شد با افزودن یک فرم اطلاعات مورد نیاز خود را از مشتریان خود جمع آوری فرمایید.

پارس یار برای شما یک پلتفرم طراحی کرده است که در زمینه های مختلف به شما کمک می کند که با مشتریان خود در تماس باشید و فروش شما به واسطه آن افزایش یابد.موضوعی که در ادامه مطالعه خواهید کرد به شما آموزش می دهد که یک فرم رایگان ایجاد کنید و شماره تماس مشتریان بالقوه خود را جمع آوری کنید و آنها را پس از افزودن به عنوان زیر مجموعه خود به خرید از سیستم USSD خود دعوت نمایید.

روش های زیادی برای ایجاد فرم هست اما روش ساده و رایگان آن که نیاز به هیچ گونه اطلاعات تخصصی هم نداشته باشد استفاده از خدمات رایگان google است.برای اینکار کافیست شما یک حساب کاربری در google.com داشته باشید.اگر از قبل حساب کاربری ایجاد کرده اید پس از ورود به حساب کاربری خود آدرس drive.google.com را در مرورگر خود باز کنید.

در صفحه باز شده سمت چپ بالای صفحه روی دکمه NEW کلیک کنید و سپس More و گزینه google forms را انتخاب کنید.در صفحه باز شده بر اساس راهنمایی گوگل فرم خود را ایجاد کنید و در پایان آدرس لینک فرم خود را کپی کنید.

حال به پنل مدیریت پارس یار لاگین کنید و از قسمت دامین ها و باز کردن کد دامین مربوطه با دکمه <> از قسمت قالب ها "پایین صفحه" را ویرایش نمایید و لینک خود را با Syntax لینک وارد نمایید.

 توجه کنید به جای قسمت لینک باید لینک خود را که از گوگل فرم دریافت کردید اضافه کنید و در قسمت متنی متن مورد نظر خود را تایپ کنید.

به عنوان نمونه می توانید فرم تولید شده را در صفحه Charge.parsyar.com پایین صفحه کنار عبارت "تمامی حقوق برای فروشگاه شارژ پارس‌یار محفوظ می باشد." مشاهده فرمایید.برای مشاهده فرم تولید شده می توانید روی عبارت "ثبت نام در USSD" کلیک کنید و شماره های مورد نظر خود را وارد نمایید و فرم را Submit نمایید.توجه کنید صرفا ارسال شماره ها به منزله ثبت شدن در دیتا بیس پارس یار نیست .برای ثبت شماره ها در پارس یار و ارسال دعوت نامه باید هر روز اطلاعات دریافتی از فرم را که در حساب کاربری گوگل شما ذخیره می گردد در منو USSD پارس یار ثبت نمایید.