راهنمای USSD

این سرویس در حال حاضر غیر فعال است.

یکی از درگاه های پر طرفدار خرید و فروش شارژ درگاه USSD است.این بستر به مصرف کنندگان کمک می کند بدون نصب اپلیکیشن خاص و یا داشتن گوشی های جدید، با هر مدل گوشی به سادگی شارژ تهیه نماید.کد کوتاه USSD پارس یار به شما کمک میکند تا بتوانید شارژ بفروشید و  یا با تخفیف خرید کنید.کاملا رایگان

 نیازی نیست شما برای فروش شارژ یک کد مجزا برای خود داشته باشید،کافیست کد #1000*770* را از خطوط همراه اول یا ایرانسل شماره گیری نمایید و با استفاده از منو عضویت یا خودتان عضو شوید یا اگر عضو هستید شماره عضو جدید را ثبت کنید، از این پس هر زمان که شما از شماره خودتان با گرفتن کد #1000*770* شارژ تهیه کنید پورسانت شما طبق تعرفه در پنل کاربری شما درج خواهد شد و اگر عضو شما از طریق شماره گیری #1000*770* شارژ خرید کند پورسانت آن به حساب شما واریز خواهد شد.

شما یا عضو شما در هر زمانی با انتخاب گزینه لغو عضویت می توانید عضویت خود را لغو نمایید.توجه نمایید کلیه خدمات رایگان است.

از دیگر امکاناتی که کد کوتاه USSD پارس یار برای شما فراهم می کند امکان شارژ حساب سپرده شما روی وب سایت است.با استفاده از گزینه واریز وجه به شما 2 نوع واریز با شناسه و بدون شناسه نمایش داده می شود.واریز بدون شناسه مخصوص پرداخت مستقیم به پارس یار است و گزینه پرداخت با شناسه واریز به شما کمک می کند حساب سپرده خود نزد پارس یار را افزایش اعتبار دهید.همانطور که در مطالب قبلی سایت آمده ، سپرده صرفا برای کاربرانی است که یا می خواهند از طریق پنل مدیریت بدون کارت بانکی خرید کنند و یا از طریق وب سرویس اقدام به خرید شارژ می نمایند، اگر از این دو دسته نیستید نیازی به شارژ حساب سپرده خود ندارید.توجه داشته باشید شناسه واریز شما در قسمت بالای پنل سمت راست قابل مشاهده است.برای استفاده از این سرویس حتما باید به عنوان عضو پارس یار ثبت نام کرده باشید.

کد #1000*770* را شماره گیری نمایید

1.موجودی

           1.1 موجودی کارت شتاب

           2.1 موجودی درآمد

           3.1 موجودی سپرده

2.واریز وجه

              1.2 واریز با شناسه          

              2.2 واریز بدون شناسه 

3.خرید شارژ

4.پرداخت قبوض

5.عضویت

              1.5 شماره موبایل خودم

              2.5 شماره موبایل دیگران

              3.5 لغو عضویت 

برای استفاده ساده از این کد می توانید ان را در دفترچه تلفن موبایل خود ذخیره کنید.

 به زودی منتظر روش های جدید فروش باشید.

توجه:تخفیف ها و پورسانت ها در زمان خرید اعمال نمی گردد و در پنل شما ذخیره می گردد.برای مشاهده باید حتما عضو سایت باشید.

 

کافیست با استفاده از منو عضویت->عضویت دیگران شماره دوستان و آشنایان خود را یکبار ثبت نمایید.

توجه:

- شارژ کمتر از 10000 ریال از طریق USSD امکان پذیر نیست.

- فقط شارژ مستقیم از طریق USSD قابل انجام است و به هیچ وجه پین کد برای شما ارسال نخواهد شد.لذا از ورود شماره های دائمی جدا خودداری فرمایید.

- برای شماره هایی که از طریق شما در USSD به عنوان شماره دیگران ثبت می شود پیام کوتاهی شامل نام کامل کاربری شما و توصیه به استفاده از کد #1000*770* جهت خرید شارژ ارسال می گردد.مثال : محمد اکبری برای خرید شارژ #1000*770*را به شما توصیه می کند.هزینه این پیامک از درآمد شما در زمان پرداخت کسر خواهد شد.

- به پرداخت قبض با USSD پورسانت تعلق نمیگیرد.

- از افزودن شماره های غیر اعتباری خود داری فرمایید.

-در صورت عدم دریافت پیام کوتاه از پارس یار در مراحل مختلف عضویت و دعوت از دیگران،به احتمال زیاد پیامک های تبلیغاتی گوشی خود را غیر فعال کرده اید.از ارسال تیکت بی مورد خود داری فرمایید.

- عضویت و فعالیت با ussd بدون پرتال امکان پذیر است اما دریافت پورسانت مربوط به آن تنها پس از تکمیل پروفایل در پرتال امکانپذیر است.

کلیه گزارشات فروش شارژ شما در لیست سفارشات پرتال پارس یار قابل مشاهده خواهد بود.با استفاده از این روش ریسک از دست دادن مشتریان خود را به صفر برسانید.در روش هایی که شما یک کد کوتاه می خرید یا اجاره می کنید کاربر شما مجبور نیست کد کوتاه شما را بگیرد و می تواند به صورت مستقیم از کد اصلی خرید کند که در واقع شما مشتریان خود را از دست خواهید داد.

اخطار: از افزودن شماره ی دیگران بدون اجازه یا اطلاع رسانی جدا خود داری فرمایید در صورت دریافت شکایت و یا لغو مکرر عضویت از طرف مشتریان شما حساب کاربری شما معلق خواهد شد و خسارات وارده از حساب شما کسر خواهد شد.

تاریخ انتشار: 20 بهمن 93

تاریخ به روز رسانی :09 خرداد 94