پس از عضویت وظایف من چیست؟

پس از عضویت وظایف من چیست؟

پس از اینکه مراحل عضویت شما در سایت تکمیل شد ، برای شروع باید دامنه مربوطه را از منو " دامین ها"اضافه نمایید.این کار یک پیش نیاز دارد، شما قبل از اضافه کردن دامنه باید در پنل مدیریت دامنه خود که می بایست از شرکت ثبت کننده مربوطه دریافت نمایید نام سرور های دامنه را روی نام سرور های زیر تنظیم نمایید:

ns1.parsyar.net

ns2.parsyar.net

پس از تنظیم NS های دامنه ممکن است 24 ساعت زمان ببرد تا دامنه شما قابل ثبت روی پارس یار باشد.

توجه:دامنه شما همچنان در مالکیت شما خواهد بود فقط سایت رایگان برای شما طراحی می شود و از طریق این آدرس نمایش داده می شود.

پس از اینکه دامنه شما با موفقیت در پنل پارس یار ثبت شد، می توانید با زدن آدرس دامنه خود سایت فروش شارژ خود را مشاهده نمایید.

 

در صورتی که دامنه ندارید برای شروع می توانید از زیر دامنه های parsyar.com استفاده نمایید که وب سایت شما با آدرسی مشابه yourname.parsyar.com قابل مشاهده خواهد بود.این کار هیچ پیش نیازی ندارد فقط نباید دامنه مورد درخواست شما قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده باشد.کافیست وارد قسمت دامین ها بشوید و آدرس مورد نظر خود را وارد کنید.پس از دریافت پیام ثبت موفق می توانید شروع به فروش نمایید.

 

در صورتی که قصد فروش از طریق وب سرویس را دارید باید به منو امور مالی مراجعه کنید و حساب خود را از طریق گزینه "واریز"شارژ نمایید.

 

افزودن حساب بانکی:یکی دیگر از وظایف شما به عنوان نماینده فروش اضافه کردن یک حساب بانکی معتبر به حساب کاربری خود در پارس یار است.برای این کار از منو "امور مالی" منو حساب های بانکی را انتخاب نمایید و اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمایید.توجه کنید اطلاعات حساب بانکی شما اعتبار سنجی می شود و باید با اطلاعات وارد شده در پروفایل شما مطابقت داشته باشد.تا زمانی که حساب بانکی معتبر شما در سیستم اضافه نشود و توسط مدیران تایید نگردد شما همچنان قادر به فروش شارژ هستید ولی تسویه حساب با شما امکان پذیر نخواهد بود.